Modne aranżacje okna

Nowoczesny wystrój okna nie może przytłaczać. Powinien w dyskretny sposób podkreślać i uzupełniać  styl wnętrza. Jakie rozwiązania są modne w tym sezonie?

 

Tkanina Sun Wave

Zapach morskiej bryzy, piasek pod stopami, fale… Wystarczy, że we wnętrzu zagości roleta z tkaniną Sun Wave, a poczujesz się jak w apartamencie nad morzem. To połączenie funkcjonalności i niewymuszonej elegancji. Sprawdzi się w aranżacji każdego wnętrza. Jedna tkanina, która naprzemiennie zasłania lub odsłania wpadające światło. Wzór fal można ustawić w dowolnej kombinacji. Dostępne są 3 piękne kolory.

 

Roleta Bellisima

Obecnie są modne duże przeszklenia, wpuszczające dużo światła do wnętrza. Elegancka i piękna roleta Bellisima doskonale pasuje do dużych przeszkleń. Pozwala na precyzyjne dozowanie światła. Teraz także dostępna w wersji rolety rzymskiej – Bellisima Roma.

 

Żaluzje drewniane

W nowoczesnej aranżacji świetnie sprawdzą się żaluzje drewniane. Żaluzje 50 mm Rustic z najnowszej kolekcji Vertex wykonane są z egzotycznego drewna Ayous. Dzięki swoim właściwościom drewno nie wykazuje tendencji do pęcznienia i pękania. Ayous nazywane jest „zimnym drewnem”- nie nagrzewa się (w przeciwieństwie do innych gatunków drzew).

 

Plisy – doskonałe do okien o nietypowych kształtach

Okna skośne, okrągłe czy o innych kształtach nie stanowią problemu. Plisy są świetnym rozwiązaniem. Dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, o różnym stopniu zaciemnienia. W kolekcji Vertex S.A. 2017 pojawiły się nowe tkaniny do plis – kolekcja OPTIMUM.

 

 

 

Reklamy