Moskitiera plisowana Plisse – doskonały sposób na ochronę przed insektami i owadami

Sezon letni nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów i insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych „gości” jest wyposażenie domu w moskitiery. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, gdyż latem pozwala cieszyć się dopływem świeżego powietrza bez obaw, że zostaniemy zaatakowani przez chmarę komarów. Moskitiera również skutecznie zapobiega wpadaniu do pomieszczenia opadów z drzew, krzewów, kwiatów.

 

Nowoczesny system moskiter plisowanych Plisse firmy VERTEX S.A. to rozwiązanie szczególnie polecane do miejsc, gdzie znajdują się duże przeszklenia drzwiowe jak np. wyjścia na taras.

a

Vertex_Moskitiery_Plisa_04 20 mm


 

Moskitiery Plisse charakteryzują się specjalną, plisowaną siatką. Po złożeniu siatka w całości chowa się w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca i pozwala w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Moskitiera skonstruowana jest z profilu aluminiowego, zapewniającego trwałość i stabilność napięcia siatki, która wykonana jest z włókna szklanego pokrytego winylem. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, gdyż pozwala  latem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a jednocześnie chroni przed insektami.

2

moskitiera 16 mm fot 4

 

Moskitiera jest łatwa w montażu. Również demontaż na okres zimowy nie stanowi trudności. Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Również wg wzornika RAL.

Dostępny jest system Plisse 16 mm i 20 mm.

Firma Vertex S.A. w ofercie ma również moskitiery ramowe, kołnierzowe, drzwiowe, rolowane w kasecie z prowadnicami.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s