Rolety Dzień/Noc – połączenie funkcjonalności z ciekawym desingiem

Rolety Dzień/Noc to estetyczny i zarazem funkcjonalny system osłon okiennych.  Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, również wśród projektantów i dekoratorów wnętrz. I słusznie, ponieważ stanowi bardzo praktyczne i sprytne rozwiązanie.

Produkt wykonany jest ze specjalnej tkaniny z naprzemiennymi pasami. Jedne pasy są transparentne, drugie zaciemniające. Rolety umożliwiają dowolne kierowanie światłem bez konieczności ich podnoszenia. W dzień zapewniają swobodny dostęp do światła dziennego, a w nocy możliwość zaciemnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w prosty sposób stworzyć odpowiedni nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem łańcuszka lub naciśnięciem pilota. Rolety doskonale spełniają swoją rolę zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Stanowią również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy stoją przed dylematem wyboru pomiędzy żaluzją a roletą.

roleta_dzień_noc-1

Rolety Dzień/Noc możemy podzielić na:

  • D/N w kasecie – montowane do ściany lub ramy okiennej. Kaseta wygląda z pewnością elegancko, dodatkowo chroni materiał przed kurzem i zabrudzeniami. Do wyboru oferujemy prowadnice płaskie lub przestrzenne. Istnieje także możliwość montażu bezinwazyjnego (Suita D/N) lub inwazyjnego (Passionata D/N).
  • D/N wolnowiszące – montowane do ściany bądź do ramy okiennej.

roleta_dzień_noc (2).jpg

 

roleta_dzień_noc.jpg

roleta_dzień_noc (3).jpg

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s