Napęd z panelem słonecznym SIMU AUTOSUN!

Całkowicie niezależny system!

AUTOSUN jest systemem, który umożliwia zmotoryzowanie rolet okiennych (System ALU) lub dachowych bez podłączania napędów elektrycznych do instalacji elektrycznej. System ten składa się z następujących elementów: panel słoneczny, zestaw bateryjny z akumulatorem i napęd elektryczny prądu stałego z elektronicznym systemem wyłączników krańcowych, z detekcją przeszkód i oblodzenia. Dostępne napędy T3.5 E Hz DC posiadają momenty obrotowe: 3, 6 i 10 Nm. Energia słoneczna wykorzystana jest do zasilania systemu, a do sterowania używany system sterowania radiowego SIMU-Hz. Instalacja tego systemu nie wymaga żadnej elektrycznej instalacji zasilającej napęd ani okablowania pomiędzy napędem a sterowaniem. Zatem nie potrzebne jest wykonywanie otworów pod puszki i kucie bruzd pod kable, układanie przewodów itd. Tym sposobem nie musicie Państwo korzystąc z usług elektryka, dzięki czemu oszczędzacie czas i pieniądze

image_manager__article_header_image_photo0050_hauptbild

System ekologiczny

energia słoneczna jest czystą, odnawialną i darmową energią. System ten jest zgodny z aktualnymi trendami ekologicznymi i jest rozwiązaniem technicznym dla montażystów, instalatorów i klientów końcowych.

Kit_AUTOSUN

Zoptymalizowana wydajność

AUTOSUN został tak zaprojektowany, aby prawidłowo funkcjonował  w większości stref geograficznych. W obszarach gdzie jest niski poziom natężenia oświetlenia słonecznego lub często występuje zachmurzenie, możemy podłączyć drugi panel słoneczny do zestawu bateryjnego w celu zapewnienia funkcjonowania rolet niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

image_manager__article_gallery_fullsize_photo0048

 

System AUTOSUN jest dostępny w ofercie Vertex S.A. w atrakcyjnej cenie! Zamów wraz z roletami i bądź ECO

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s