Rolety w kasetkach – 100 % komfortu w zakresie osłaniania okien

Rolety w kasetkach to zaawansowane systemy osłony okien przeznaczone do montażu bezpośrednio na ramie okna. Ogromną zaletą kasety jest zwijanie materiału do jej wnętrza, co zapobiega brudzeniu się i kurzeniu tkaniny. Dodatkowo prowadnice boczne sprawiają, iż materiał rolety utrzymywany jest w płaszczyźnie szyby, co w przypadku okien uchylnych jest szczególnie istotne.

c0a_passion

Roleta Passionata

Gama kolorystyczna kasetek i prowadnic dostępnych w Vertex S.A. pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do najpopularniejszych kolorów systemów okiennych – sprawia to, iż okno oraz roleta stanowią jedna całość – przez wzgląd na estetykę jest to ich istotna zaleta. Rolety w kasetkach obsługiwane są za pomocą łańcuszka – dostosowanego do obecnych wymagań childsafety. Roleta obsługiwana może być również za pomocą pilota – wtedy stosujemy napęd elektryczny ( Suita, Eliza). W ofercie Vertex znaleźć można kilka rodzajów rolet w kasetach – wszystkie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Poniżej krótko je scharakteryzujemy.

Vertex_roleta_suita_4

Roleta Suita

Passionata – Dyskretny i nowoczesny wygląd delikatnie zaokrąglonej kasety sprawia, iż cieszy się ona ogromną popularnością wśród klientów. System całkowicie zaprojektowany został przez projektantów Vertex S.A. Roleta wyposaża jest w system samohamujący, co pozawala na zatrzymanie rolety na dowolnej pozycji. System jest dodatkowo łatwy w montażu, roleta przykręcana jest do listwy przyszybowej, co zapobiega bezpośredniemu uszkodzeniu ramy okiennej. Roleta Passionata dostępna jest również w popularnym systemie dzień/noc.

3 - PASSIONATA PELNA-21-04-15

Roleta Passionata

Roleta Passionata

Roleta Passionata

Dostępna kolorystyka: biały, beżowy, brązowy, żółty, zielony, niebieski, szary, złoty dąb, orzech, jasny dąb, ciemny dąb, mahoń, antracyt

Suita – jest kolejnym autorskim rozwiązaniem specjalistów Vertex S.A. jej główną zaletą jest całkowicie bezinwazyjny montaż do ramy okiennej. Dodatkowo prowadnice przestrzenne nie zabierają światła okna. Roleta Suita dostępna jest również w popularnym systemie dzień/noc.

Roleta Suita

Roleta Suita

Osprzęt Suita

Osprzęt Suita

7

Dostępna kolorystyka: biały, beżowy, brązowy, szary, złoty dąb, orzech, jasny dąb, ciemny dąb, mahoń, antracyt

Eliza – Od pozostałych różni się rodzajem kasetki oraz opcją montażu. Roleta zamontowana może być do sufitu, do ściany lub ramy okna. Roletę Elizę można z łatwością zautomatyzować i obsługiwać nie schodząc z fotela. Roleta Eliza  dostępna jest również w popularnym systemie dzień/noc.Dostępne jest w 3 kolorach: biały, brązowy oraz w niezwykle modnym : srebrny anoda

Roleta Eliza

Roleta Eliza

f9f_img_0162

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s