Roleta reklamowa – czyli jak niewielkim kosztem zyskać przychylność klientów.

Większość z nas zdaje sobie sprawę z wagi dobrego marketingu prowadząc biznes.  Jego istotnym elementem jest również to, w jaki sposób prezentuje się pomieszczenia biurowe, fasada budynku czy też okna. Aby pozytywnie wpłynąć na klientów i zachęcić do korzystania z naszych usług, niezbędne jest zadbanie, aby pierwsze wrażenie wizualne było nienaganne – daje to wrażenie wysokiego profesjonalizmu i jakości oraz oczywiście urozmaica ogólny wygląd.

5402980195443e05402e2c892f4aa268

Bardzo często głównym miejscem gdzie pojawiają się jakieś elementy marketingu wizualnego w biurach, sklepach, instytucjach to okna, ściany lub przeszklenia pomiędzy pomieszczeniami. Głównie są to różnego rodzaju stojaki reklamowe, plakaty, wyklejone grafiką szyby oraz wiele innych mniej lub bardziej inwazyjnych metod.

Flame-Window-Blinds

Doskonałym i zyskującym na coraz większej popularności jest stosowanie zindywidualizowanych rolet z nadrukami – gdyż poza oczywistą funkcją reklamową są one doskonałą osłoną przed słońcem oraz można je dowolnie regulować. Jeśli posiadamy np. dużą witrynę sklepową. to dużo lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie rolety w miejsce wyklejania szyby np. grafiką firmową czy logiem. Jest to sposób nieinwazyjny, a taką roletę zawsze można z łatwością zdemontować.

Wallpapered_6

Rolety z nadrukami reklamowymi są również dobrym pomysłem na przesłonięcie przeszkleń pomiędzy pomieszczeniami biurowymi oraz również w przypadku, kiedy zależy nam aby na danej ścianie biura, sklepu czy np. restauracji widniała jakaś grafika – a my nie chcemy jej naruszać.

g16-printed-roller-blinds-to-liberty-stadium-wales

Druki na roletach w Vertex S.A. wykonywane są innowacyjną metodą UV. Daje to gwarancje wieloletniej stabilności koloru. Możliwe jest także drukowanie wszelkiego rodzaju grafik bez ryzyka, że kolorystyka będzie postawiać do wiele do życzenia.

456-Frontlit-2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s