Dlaczego warto wybrać roletę Blackout?

Czym są rolety Black Out?

Rozpoczynając dywagacje na temat zasadności wyboru rolety podgumowanej, należałoby kilka słów poświęcić wytłumaczeniu czym taka zasłona właściwie jest. Otóż jest to roleta materiałowa, wyglądem nie odbiegająca od standardowej rolety, natomiast pokryta warstwą specjalnej gumy, która zapewnia efekt 100 % zaciemnienia pomieszczenia. 

product_head_roller_blackout01

Roleta podgumowana jest doskonała, jeśli zależy nam na prywatności, gdyż całkowicie blokuje widok z zewnątrz. Dla leniuchów jest to również najlepsza opcja – zaciągając roletkę w środku dnia – nasza sypialnia zamieni się w spokojny, zaciemniony azyl, jest to też idealne rozwiązanie dla osób pracujących w trybie zmianowym i muszących odsypiać w ciągu dnia. 

holland-blockout-blind-in-bedroom

Kiedy świeci mocne słońce, to jest to problem jeśli mamy właśnie ochotę zasiąść na kanapie i obejrzeć film. Przykre odbijanie się światła często nam uniemożliwia cieszenie się z filmowego relaksu w ciągu dnia. Roleta podgumowana całkowicie załatwia sprawę, zamieniając pomieszczenie w sale kinową. 

product_head_roller_blackout02

Dodatkowo roleta blackout skutecznie ogranicza nagrzewanie pomieszczeń, więc stanowi istny Must Have dla okien usytuowanych od słonecznej strony. 

Dzięki warstwie gumy roleta jest również solidna, sztywna, a co za tym idzie bardzo trwała i odporna na niszczenie. Dodatkowo różnica w cenie pomiędzy roletą standardową a podgumowaną nie jest wielka.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z szeroką oferta Vertex S.A. na http://www.vertex.pl oraz do naszych partnerów handlowych,u których znajdziecie naszą kolekcję tkanin Blackout.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s