Duże okna i drzwi – czym osłonić?

Coraz większa ilość współcześnie powstających domów jednorodzinnych, to nowoczesne architektonicznie budynki z dużymi przeszkleniami. Dają one fantastyczne poczucie przestrzeni oraz widoku przezeń na świat, naturę, niebo.

minimalist-home-decor1Głównym problemem jednak są podstawowo  2 czynniki: możliwość zatrzymywania ciepła oraz osłonięcie ich przed słońcem lub widokiem z zewnątrz. W przypadku pierwszego czynnika ów problem znajduje coraz większą ilość nowoczesnych rozwiązań w różnorodnych i energooszczędnych opcjach przeszkleń, które możemy znaleźć na rynku. Czynnik drugi wymaga ingerencji w postaci zainstalowania dodatkowej osłony, która również stanowić będzie zabezpieczenie przed uciekającym ciepłem.

modern-living-room

Co więc wybrać, aby nie zaburzyć harmonii nowoczesnej architektury, a jednocześnie spełnić powyższe cele.Dla tego typu potrzeb idealną opcją są osłony typu Panel Track. Panel Track-i –  skomponowane są z dużych, zachodzących na siebie pasów materiału, które przesuwają się dzięki szynie górnej i dolnej – pozwalającej na płynne i łatwe użytkowanie oraz trzymanie materiałów w ryzach.W  zależności od wielkości przeszklenia lub naszych upodobań możemy wybrać system składający się z od 2 – 5 szyn, w których przesuwają się pasy materiału.

panel_track_biuro

Również szeroka gama kolorystyczna i materiałowa pozwala na dowolne kombinacje – możemy pozostać przy jednobarwnym materiale lub popuścić wodzę fantazji dzięki kolorystycznym kontrastom, co więcej – zastosować możemy materiały o różnych właściwościach np. nieprzepuszczające światła razem w połączeniu z niczym firankową delikatnością materiału.Oferta kolorystyczna większości produktów Vertex S.A. doskonale koresponduje ze sobą, a więc jeśli w jednym pomieszczeniu zdecydujemy się na przesłony panelowe, a w innym na rolety – mamy pewność, że design pozostanie ze sobą spójny.

cou_hakantan_149def_100Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą na www.vertex.pl

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Duże okna i drzwi – czym osłonić?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s