Pod przyjemnym cieniem – czyli trochę o markizach

Sczęśliwy ten, kto posiada kawałek tarasu lub balkonu, bowiem latem jest to jedno z ulubionych miejsc wytchnienia. Niestety nasłonecznienie i nagrzanie tych miejsc staje się czasem niekomfortowe, kiedy słońce mocno przyświeci. Wtedy niezbędne jest posiadanie odpowiednio dobranej markizy.

Markiza to synonim tarasowego komfortu. Doskonale chroni nasz taras lub balkon przed słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem oraz bardzo elegancko się prezentuje. Stanowi zwykle zakup na lata, dlatego niezwykle ważne jest odpowiedni wybór dostosowany do naszych oczekiwań, elewacji budynku oraz dobry jakościowo produkt, który posłuży nam więcej niż jeden sezon.

markizy_stolz_1

0037-IMG_0432

Markizy wykonane są z trwałych elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego. Pokrycia markiz są wykonane z materiałów akrylowych barwionych w masie, dodatkowo powlekanych ochroną warstwą teflonu, co gwarantuje długą żywotność materiału, tym samym jest on zdecydowanie bardziej odporny na blaknięcie niż gorszej jakości, tańsze materiały. Poziom zaciemnienia jest uzależniony od wybranego rodzaju tkaniny. Powierzchnie zaciemnienia z łatwością wyregulujemy poprzez zmianę konta nachylenia ramion oraz poprzez regulacje wysięgu.

new-awning-pics-11-5-09tw-044

 Firma Vertex S.A. współpracuje z włoskim producentem tkanin PARA, dzięki czemu tkaniny stosowane w naszych markizach cechuje przede wszystkim wysoka jakość – zero chińskich materiałów! W ofercie znajdą Państwo tkaniny o nazwie Tempotest, które doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Tkaniny te objęte są 8-letnią gwarancją producenta.

Zalety tkanin Tempotest

  • Odporne na blaknięcie kolorów .Siła słońca potrafi zmienić kolor nawet wytrzymałych barwników, jednak dzięki rozwiązaniom firmy PARA tkaniny Tempotest są odporne na blaknięcie przez długie lata, co potwierdza 8-letnia gwarancja.
  • Odporne na zabrudzenia .Podczas użytkowania markizy czasami nie jest trudno o przypadkowe zabrudzenia. Teraz nie trzeba się ich obawiać, ponieważ tkaniny Tempotest są odporne na zabrudzenia tłuszczem, ziemią, solą, nie chłoną wody czy innych płynów, nie powstają na nich plamy.
  • Odporne na grzyby. Każda tkanina umieszczona na zewnątrz jest narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz działanie grzybów i pleśni. Tempotest to rozwiązanie najlepsze z możliwych – tkaniny są odporne na działanie pleśni i grzybów.
  • Oddychające. Ważną cechą materiałów Tempotest jest przepuszczalność powietrza. Dzięki temu materiał oddycha, nie utrudnia wymiany powietrza na powierzchni tarasowej czy balkonowej, szybciej schnie i na dłużej zachowuje żywotność.

marka_tempotestRównież wybranie odpowiedniego modelu ma zasadnicze znaczenie. Inną markizę zastosujemy w przypadku małej powierzchni, a inną gdy powierzchnia jest duża. W ofercie Vertex S.A. znaleźć można szeroką gamę atrakcyjnych rozwiązań. Dodatkowo markizy można zautomatyzować, wtedy użytkowanie stanie się niesamowicie wygodne.

04476

04471

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Vertex S.A. w zakresie markiz. http://www.vertex.pl/produkty/produkty-zewnetrzne/markizy/ a w razie zainteresowania lub zapotrzebowania na szczegółowe informacje kontaktu! Jako producent zapewniamy atrakcyjne warunki współpracę dla dystrybutorów. Zapraszamy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s