Moskitiery plisowane 16 i 20 mm – czyli subtelna elegancja w walce z owadami!

Rumieniące skórę słońce, ciepły, pachnący śródziemnomorski wiatr, coraz większe i częstsze skrawki błękitnego nieba nad głowami zwiastują tak utęsknione i pożądane lato. Któż nie lubi tej emanującej zewsząd energii, buzujących zmysłów, długich wieczorów pełnych zadumy spędzonych na tarasie czy też spokojnego snu przy otwartym na świat i szepty nocy oknie? Wszystko jawi się idylliczne dopóki nie zderzymy się z pewnymi mniej romantycznymi aspektami codziennej egzystencji. 

Jednym z największych problemów letniej aury są wszelkiego rodzaju owady – szczególnie komary, które uwielbiają uprzykrzać nam życie bezlitośnie zaburzając wieczorno – nocny spokój. Zważając na minioną łagodną zimę łatwo się domyślić, że ów komarzy problem przysporzy nam w tym roku sporo nieprzyjemności. Można podjąć kilka kroków obronnych, na rynku istnieje szeroka gama preparatów do smarowania skóry, olejków odstraszających, wtyczek do kontaktu, lecz często wiąże się to  z użyciem składników chemicznych, które nie do końca wiadomo, jaki mają wpływ na nasze zdrowie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem w zakresie zabezpieczenia naszego domu, w szczególności sypialni jest zastosowanie profesjonalnych i wygodnych moskitier, które wcale nie muszą zaburzać estetyki naszego wnętrza. Z myślą o doskonałej funkcjonalności oraz nienagannym designie – wprowadziliśmy do naszej oferty moskitiery plisowane – aktualnie w ofercie Nowość 16 mm oraz 20 mm – już od jakiegoś czasu cieszące się popularnością wśród wymagających klientów

10432975_664971873590609_2088407016252518225_n

Moskitiery plisowane idealnie nadają się do większych lub mniejszych drzwi balkonowych zapewniając komfort otwierania i zamykania za pomocą jednego, płynnego rozsunięcia lub zsunięcia. Prowadnice sprawiają, iż materiał szczelnie zamyka znienawidzonym insektom wszelkie drogi, którymi mogłyby wtargnąć do pomieszczenia.

vertex_moskitiery_plisa_01

Otwory moskitiery plisowanej są niezwykle małe, co sprawia, że oprócz ochrony przed owadami zabezpieczymy nasz dom przed przedostawaniem się do niego wszystkiego tego, co przyniesie nam wiatr, a więc między innymi liści, traw oraz ograniczy przenikanie pyłków.

vertex_moskitiery_plisa_03

Folding_Net_Fly_Screen_Door_634590857080738198_3

Nowoczesny design sprawi, iż owe fantastyczne zabezpieczenie będzie również ciekawym  elementem dekoracyjnym. Zachęcamy zatem do osobistego zapoznania się z siatkową plisą – moskitierą, a tym samym do odwiedzenia naszego partnera handlowego, który idealnie dopasuje ją do Państwa wymagań. Informacje o miejscach dystrybucji odnaleźć można na http://www.vertex.pl w zakładce ,,Punkty sprzedaży”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s