Screeny – absolutny MUST HAVE w trendach architektonicznych 2014.

Mamy przyjemność poinformować was o nowej niezwykłej osłonie, którą w ostatnim czasie  wprowadzaliśmy do oferty firmy i która spotkała się z dużym zainteresowaniem, co było też motywacją, aby napisać o niej kilka słów. Trendy architektoniczne, które ewoluują w stronę minimalizmu już od kilku lat oraz coraz większy nacisk, który kładzie się na wysoką jakość i funkcjonalność  – nawet kosztem wysokiej ceny – sprawiły, że od kilku miesięcy szukaliśmy rozwiązania, które będzie doskonałym wspólnym mianownikiem tych cech. Efektem owych poszukiwań było wprowadzenie rolety, która może być zastosowana zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynku, cechującej się wytrzymałością, funkcjonalnością , i przede wszystkim – estetyką! Przedstawiamy Screen-y!

Obraz1

Podstawowe informacje

Screen-yto nowoczesne systemy pozwalające regulować dostęp światła i ilość ciepła. Wykonane są z przędzy włókna poliestrowego, pokrytego PCV. Wysokiej klasy tkaniny poliestrowe odporne są na warunki atmosferyczne, ogień i kurz. Tkanina zatrzymuje do 90% cieplnej energii słonecznej – co jest dużym plusem w kontekście energooszczędności. Jednoczenie nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia. Tkanina ta dzięki swoim mikro-wywietrznikom pochłania i odbija od 86%-92% ciepła wytwarzanego przez słońce – eliminuje w ten sposób efekt cieplarniany wewnątrz pomieszczenia.  Odpowiednie napięcie włókien wpływa na stabilność tkaniny w czasie jej użytkowania, a jakość polimerów użytych przy jej produkcji ma znaczący wpływ na utrzymanie trwałości kolorów.

1

Volt

images (1)Główne zalety

  • zatrzymywanie do do. 90 % energii słonecznej co powoduje obniżenie temperatury,
  • oszczędność do 60 % kosztów związanych z klimatyzacją i ogrzewaniem-
  • wysoka stabilność kolorów-
  • niwelacja promieniowania UV do 98 %
  • wytrzymują zakres temperatur od – 40 do +80 stopnia C bez wpływu na ich jakość
  • wysoka stabilność wymiarowa oraz wytrzymałość na rozciąganie w obu kierunkach

electric-roller-blind

System ZIP

System Zip jest zaawansowanym technologicznie systemem prowadzenia materiału zaciemniającego. Dzięki zastosowaniu specjalnego zamka na brzegach tkaniny oraz technologii prowadnic otrzymujemy efekt analogiczny do działania zamka błyskawicznego co powoduje:

  • Doskonałe prowadzenie tkaniny
  • Zabezpieczenie przed wypadaniem tkaniny
  • Eliminację prześwitów bocznych
  • Idealne napięcie

System do zastosowania zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynku

zip1

zip5

Zip screen jest doskonałą alternatywą dla rolet, gdyż idealnie nadaje się do dużych przeszkleń, tworząc z nimi nowoczesną, minimalistyczną kompozycje przy jednoczesnej funkcji ochrony przed słońcem. Idealnie sprawdza się w biurach oraz pomieszczeniach, gdzie do czynienia mamy z monitorami, gdzie istotną funkcją jest eliminacja szkodliwego i niekomfortowego odbijania się światła od ekranu. Screeny mają również tą przewagę, że w ciągu dnia blokują wizję do wewnątrz mieszkania przy jednoczesnym zachowaniu wizji na zewnątrz.

zip6

zip3

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą na http://www.vertex.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s